کارهایی که باید با هم انجام بدیم

سوالات متداول

آیا شبکه های اجتماعی به درد من می خوره؟

آره صد در صد.هر کسی که به دنبال راه اندازی کسب و کاری هست و درنظر داره از اون درآمدی به دست بیاره باید کم کم تو یکی از شبکه های اجتماعی فعالیت مناسب شغل خودش رو  داشته باشه

کدوم شبکه اجتماعی برای کسب و کارم بهتره؟

بسته به کاری که میخواید انجام بدید باید شبکه اجتماعی مناسب اون کارو انتخاب کنید.مثلا اگه دوست دارید محتوی که ایجاد می کنید به صورت تصویر و ویدئو باشه اینستاگرام با توجه به کاربران ایرانی زیادی توش عضوند  از همه مناسب تر هست.

چه محتوایی در شبکه های اجتماعی منتشر کنم؟

شما آزاد به انتشار هر محتوایی که دوست دارید اما با استراتژی درست هستید.میتونید عکس،ویدئو،اینفوگرافی،اسلاید،پادکست،نقد و بررسی و … در پست هاتون قرار بدید.

استراتژی زمان انتشار پست یعنی چی؟

هر شبکه اجتماعی یک تایم انتشار پستی داره و به زمان طلایی اون رسانه معروف هست.مثلا بهترین زمان گذاشتن پست در اینستاگرام پنج شنبه ۱۱ صبح و ۴ عصر هست. پس بایدپست هاتون رو در طول هفته تقسیم و با یک استراتژی درست منتشر کنید.

چطوری بتونم فالوور جذب کنم؟

اگه بتونید محتوی جدید و باکیفیت و منحصر تولید کنید و اون رو در شبکه اجتماعی مناسب کار خودتون و به صورت جذاب ارائه بدید تعداد فالوورهاتون به سرعت زیاد میشه.پس هیچ وقت به خرید فالوور فیک و تقلبی فکر نکنید.

چطوری محصولاتم رو تو شبکه های اجتماعی بفروشم؟

شما خیلی راحت می تونید محصولاتی که دارید و یا خدماتی که به مردم میدید رو در هر رسانه اجتماعی که میخواید برای فروش بذارید.و واسه اینکه مردم از یک درگاه امن خرید انجام بدند شبکه اجتماعی تون رو به سایت خودتون وصل کنید.

سوالات متداول سئو

فرم درخواست مشاوره شبکه های اجتماعی

شما از طریق پرکردن فرم مقابل می توانید درخواست خود را  برای پیلاچی ارسال کنید.سپس پس از بررسی پیام به شما پاسخ داده خواهد شد.

همچنین می توانید از قسمت مشاوره رایگان وب سایت پیلاچی یا از طریق پیام رسان واتس اپ (شماره ۹۱۱۶۵۸۰۴۰۰-۹۸) به صورت مستقیم با ما در ارتباط بوده، درخواست های خود را مطرح و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

[recaptcha]