دکان اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به فکر راه اندازی کسب و کار درست و اصولی در اینستاگرام هستید وقت خود را صرف تبلیغات نادرست خرید فالور و پیج در این شبکه اجتماعی نکنید.در واقع هیچ را میانبری برای کسب موفقیت در اینستاگرام وجود ندارد.تنها راه درست داشتن هدف،شناسایی مخاطبین،تولید محتوی با کیفیت و طراحی استراتژی مناسب برای فعالیت است.

دکان اینستاگرام برای افرادی از این قبیل است.کسانی که کسب و کار خود را در بستر اینستاگرام راه اندازی کرده و با هدف گذاری مناسب قدم به قدم در راه فروش بیشتر محصولات و کسب درآمد به پیش می روند.

دکان اینستاگرام

ویژگی ها و امکانات

تعرفه بسته های پشتیبانی دکان اینستاگرام

دکان اینستاگرام چه محصولی است ؟

دکان اینستاگرام

این محصول یک خدمات مبتنی بر پلتفرم اینستاگرام بوده و برای راه اندازی یک کسب و کار در این شبکه اجتماعی مناسب می باشد.به کمک این محصول می توانید با استفاده از تیم دیجیتال مارکتینگ پیلاچی با مدیریت درست صفحه اینستاگرام خود و تولید محتوی با کیفیت تعداد فالوورها را افزایش داده و نرخ تعامل (شامل تعداد کلیک ها،لایک ها ،کامنت ها و …) صفحه خود را بالا ببرید.  همچنین در این بستر می توانید به ارائه خدمات ، فروش محصولات و کسب درآمد بپردازید.

فرم مشاوره رایگان دکان اینستاگرام

شما از طریق پرکردن فرم مقابل می توانید هر سوال یا پرسشی که در مورد محصول دکان اینستاگرام و کارایی آن در کسب وکار خود دارید را برای پیلاچی ارسال کنید.سپس پس از بررسی پیام با شما تماس گرفته خواهد شد.

همچنین می توانید از طریق پیام رسان واتس اپ (شماره ۰۹۱۱۶۵۸۰۴۰۰) به صورت مستقیم با ما در ارتباط بوده، درخواست های خود را مطرح و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.