خدمات و سرویس ها

سوالات متداول

چطوری کسب و کارم تو صفحه اول گوگل باشه؟

شما با استفاده از آنالیز دقیقی که ابزارهای گوگل مانند آنالیتیکس ارائه می کنند و برطرف کردن مشکلاتی که وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما با آن مواجه است می تونید در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرید.

موتورهای جستجو چطوری عمل می کنند؟

موتورهای جستجو به سه شیوه عمل میکنن:

  • CRAWL:هدف این کار جستجو واسه پیداکردن محتوی هست.پس داخل هر لینک رو واسه پیداکردن کد و محتوی اون بررسی میکنه.
  • INDEX:محتوی پیدا شده رو مدیریت و ذخیره میکنه.در نتیجه وقتی کلمه ای را جستجو میکنیم تو نتایج جستجو نمایش داده میشه.
  • RANK:بهترین نتیجه جستجویی که کاربر انجام داده رو نشون میده که به صورت صفحه های موتور جستجو ظاهر میشه.
تگ منیجر چه کاری انجام میده؟

تگ منیجر وظیفه تشخیص کارهایی از قبیل میزان اسکرول کاربر در صفحه، جمع آوری داده ها، تشخیص مکان هایی از صفحه که کاربران بیشتر روی آن ها کلیک میکنند،مسیری که کاربران به وب سایت شما منتقل شده و ارسال این اطلاعات به گوگل آنالیتیکس را برعهده دارد.

چرا نرخ تبدیل (CRO) مهم است ؟

بسیاری از وب سایت ها وجود دارند که علی رغم تعداد بازدیدکنندگان ماهیانه بالا درآمد کسب و کارشان افزایش چندانی پیدا نمی کند.این به دلیل نرخ تبدیل ضعیف می باشد.در واقع هرچه نرخ تبدیل سایت و فروشگاه شما بالاتر باشد درآمد و بازگشت سرمایه کسب و کارتان نیز بیشتر است.به طور خلاصه به فرآیند تبدیل بازدیدکنندگان و کاربران سایت به مشتریان و خریداران محصولات شما نرخ تبدیل گویند.

تست A/B یعنی چه؟

در این تست دونسخه متفاوت از یک صفحه وب سایت شما در یک زمان به بازدیدکنندگان نمایش داده می شود.هدف از این کار تعیین این است که بازدیدکنندگان تجربه کاربری بهتری نسبت به کدام یک از این دو صفحه داشته و کدام صفحه منجر به نرخ تبدیل بالاتری برای کسب و کار ما میشود.

واقعا ابزارهای گوگل تو کسب و کارم تاثیر داره ؟

گوگل قدرتمندترین ابزار در دنیای کسب و کارهای اینترنتی می باشد.بنابراین فهم و شناخت ابزارها و الگوریتم هایی که بکار گیری میکند می تواند کمک بسیار زیادی به ما در رسیدن به هدف اصلی یک کسب و کار که فروش و درآمد بیشتر است کند.

سوالات متداول سئو

فرم مشاوره رایگان ابزارهای گوگل

شما از طریق پرکردن فرم مقابل می توانید هر سوال یا پرسشی که در مورد ابزارهای گوگل و کارایی آنها در کسب وکار خود دارید را برای پیلاچی ارسال کنید.سپس پس از بررسی پیام با شما تماس گرفته خواهد شد.

همچنین می توانید از طریق پیام رسان واتس اپ (شماره ۰۹۱۱۶۵۸۰۴۰۰) به صورت مستقیم با ما در ارتباط بوده، درخواست های خود را مطرح و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

[recaptcha]