ابزار هایی که برای آنالیز سایت شما استفاده می شوند :

 

سئوی داخلی و فنی سایت را بهبود دهید

لیست جامعی از خطاهایی که مانع از دیده شدن شما توسط گوگل می شود را دریافت کنید.سپس با اصلاح این خطاها و بررسی دوباره سایت خود ببینید که این مشکلات رفع شده است یا نه.با سئوی داخلی مناسب بهتر توسط گوگل دیده می شوید.استفاده بهینه از تگهایh1،h2،h3،لینکهای داخلی مرتبط،بکارگیری درست کلمه کلیدی در متن و … از المان های اصلی سئوی داخلی (on page) می باشد.

 

سئوی داخلی
بک لینک سازی

بک لینک های قدرتمند بسازید

آنالیز سایت بدون وجود اطلاعاتی در مورد بک لینک ها کامل نخواهد بود.در این گزارش تعداد بک لینک هایی که به سایت شما داده شده است و همچنین قدرت این لینک ها بررسی می شود.هرچه از سایت های با اعتبار دامنه و صفحه بالاتر بک لینک دریافت کنید سریعتر می توانید بازدیدکننده بیشتری دریافت کنید. نتایج تحقیقات نشان می دهد که حدود ۹۰ درصد محتوی منتشرشده در وب فاقد هرگونه بک لینک می باشند.بنابراین شما باید برای قرارگرفتن در رتبه های برتر گوگل بک لینک های بیشتری بسازید.

سرعت سایت خود را چند برابر کنید

با بهترین ابزارهای روز دنیا سرعت سایت خود را تست کرده و در پایان گزارش عوامل کند بودن سایت خود را مشاهده کنید.سرعت سایت دیگر تنها بر نرخ تبدیل شما تأثیر نمی گذارد ، بلکه بر میزان رتبه سایت در موتورهای جستجو نیز تأثیر می گذارد.اگر می خواهید رتبه خوبی داشته باشید ، باید یک تحلیل کامل وب سایت انجام دهید و فقط به عوامل رایج SEO توجه نکنید.همچنین سرعت سایت فاکتور بسیار مهمی برای کاربران است به طوری که اگر یک صفحه بیش از ۳ ثانیه طول بکشد بیش از یک چهارم ورودی اش را از دست می دهد.

رقبای خود را شکست دهید

یاد بگیرید چگونه با آنالیز رقیبان خود رتبه های برتر گوگل را به دست آورید.در این گزارش ۵ رقیب اصلی شما بررسی می شوند و استراتژی های که آنها برای جذب مشتریان بیشتر استفاده می کنند برای شما به نمایش در می آید.گام اصلی برای ایجاد برنامه ریزی بلندمدت شناسایی رقیبان و آشنایی با ابزارهای قدرتمند تحلیل و بررسی آنها می باشد.ما این کار را برای شما به صورت رایگان انجام می دهیم.

سوالات متداول

ابزار رایگان آنالیز سئو سایت چگونه کار می کند؟

این ابزار برای بررسی سئوی سایت شما و نمایش مشکلات فنی آن می باشد.همچنین می توانید با آنالیز رقبا استراتژی های مناسب خود را طراحی کنید.

انواع سئو ؟

سئو به ۳ دسته تقسیم میشه:

  1. سئوی داخلی : درمورد محتوای سایت و کلمات کلیدی  می باشد.
  2. سئوی فنی : سرعت مناسب سایت،نسخه موبایل مناسب و ساختار وب سایت.
  3. سئوی خارجی :وجود لینک های داخلی و بک لینک های مناسب در صفحات سایت.
سئوی داخلی یعنی چی ؟

سئوی داخلی یعنی بهینه سازی تک تک صفحات سایت برای بدست آوردن رتبه بالاتر و ترافیک بیشتر تو موتورهای جستجو.سئوی داخلی درمورد  محتوی سایت و کدهای HTML داخل اون هست.برخلاف سئوی خارجی که درمورد لینک ها و بک لینک های بیرونیه.

تفاوت بین سئوی محلی و سراسری چیه ؟

سئوی سراسری از دامنه گسترده تری از کلمات کلیدی برای به جریان درآوردن ترافیک وب به درون سایت شما استفاده می کنه در حالی که سئوی محلی روی کلمات کلیدی که مناسب جذب ترافیک یک ناحیه خاص (مثلا شهر شما) هست تمرکز می کنه.

موتورهای جستجو به چه نحوی می کنند؟

موتورهای جستجو به سه شیوه عمل میکنن:

  • CRAWL:هدف از این کار جستجو برای پیداکردن محتوا است.پس داخل هر لینک را برای پیداکردن کد و محتوای آن بررسی میکنند.
  • INDEX:محتوای پیدا شده را مدیریت و ذخیره میکند.در نتیجه وقتی کلمه ای را جستجو میکنیم در نتایج جستجو نمایش داده میشود.
  • RANK:بهترین نتیجه جستجویی که کاربر انجام داده رو نشان میدهد که به صورت صفحه های موتور جستجو ظاهر می شود.
واقعا سئو مناسب تو کسب و کارم تاثیر داره ؟

به اعلام ۵۷ درصد کسب و کارها سئو  نسبت به روش های بازاریابی دیگر بازدهی بسیار بالاتری در فروش محصولاتشون داشته .شما در محصول پیلاچی پلاس می توانید می توانید با کمترین هزینه صفر تا صد سئو سایت خود را به ما بسپارید. 

سوالات متداول سئو