طراحی فروشگاه اینترنتی

هروقت تصمیم گرفتید که محصولی را در دنیای وب به فروش برسونید داشتن یک فروشگاه اینترنتی بهترین و ساده ترین راه انجام کارهای شما می باشد.شما در فروشگاه اینترنتی محصول یا خدمات خود را به نمایش گذاشته ،انواع دسته بندی ایجاد کرده و ویژگی های مختلفی برای محصول خود تعریف کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی برای شما در محصول پیلاچی + قرار داده شده است و شما تنها با پرداخت هزینه پشتیبانی به صورت رایگان یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای با همه امکانات لازم دریافت می کنید.

 

مشاهده محصول پیلاچی + مشاوره رایگان محصول
طراحی فروشگاه اینترنتی

ویژگی ها و امکانات

چرا باید فروشگاه اینترنتی داشته باشیم ؟

فروشگاه اینترنتی مانند مغازه شما می ماند با این تفاوت که عمده فعالیت شما در دنیای اینترنت می باشد.شما می توانید با داشتن یک کامپیوتر و یا تلفن همراه متصل به اینترنت بدون واسطه به فروش محصولات خود بپردازید.مزیت اصلی فروشگاه اینترنتی به کسب وکار سنتی این است که شما می توانید در هر ساعت شبانه روز محصولات خود را به فروش رسانده و بدون محدودیت مکانی در سراسر کشور مشتری داشته باشید.

فرم مشاوره رایگان طراحی فروشگاه اینترنتی

شما از طریق پرکردن فرم مقابل می توانید هر سوال یا پرسشی که در مورد طراحی فروشگاه اینترنتی و کارایی آن در کسب وکار خود دارید را برای پیلاچی ارسال کنید.سپس پس از بررسی پیام با شما تماس گرفته خواهد شد.

همچنین می توانید از طریق پیام رسان واتس اپ (شماره ۰۹۱۱۶۵۸۰۴۰۰) به صورت مستقیم با ما در ارتباط بوده، درخواست های خود را مطرح و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.