10{icon} {views}

چرا سئو سایت پزشکی اهمیت دارد؟

سئو سایت پزشکی چه کمکی به شما می کند؟

سئو برای سایت پزشکی به معنای تهیه یک استراتژی است که باعث می شود وب سایت پزشکی شما و صفحات آن در رتبه های برتر موتور جستجو برای کلمات کلیدی که بیماران و مخاطبین هدف شما جستجو می کنند ، نشان داده شود . که این باعث ایجاد ترافیک ارگانیک بدون پرداخت هزینه های سنگین تبلیغات می شود.

بنابراین چگونه وب سایت پزشکی شما می تواند از مزایای قرار گرفتن در رتبه های برتر بهره مند شود؟ در ادامه سه ​​دلیل مهم برای اهمیت بسیار سئو سایت پزشکی آورده شده است:

مردم شما را بیشتر می شناسند (برندینگ)


از آنجا که بیش از ۶۸ درصد از تعاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو انجام می شود ،بنابراین ضروری است که وب سایت پزشکی شما دیده شود.

استفاده درست از روش های بهینه سازی موتور جستجو در وب سایت شما کمک می کند تا آگاهی از نام تجاری خود (برندینگ شخصی ) ایجاد کرده و مردم بدانند که شما چه کارهایی انجام می دهید. این باعث بهبود رتبه شما در موتورهای جستجوی معروف مانند گوگل می شود. هرچه در رتبه بندی بالاتر باشید ، مراجعه کنندگان بیشتری نسبت به رقبایی که در زیر شما قرار دارند خواهید داشت.

افزایش بازدید از وب سایت


رتبه شما در گوگل با میزان بازدید وب سایت شما ارتباط مستقیم دارد. موتورهای جستجو به طور خودکار می بینند که آیا سایت شما می تواند مرجع درستی برای مشکلات و چالش های مراجعه کنندگان باشد.

نتایج جستجویی که دارای رتبه بالاتری هستند ، کلیک های بیشتری دریافت می کنند. ومزیت فوق العاده آنها این است که ارزش ده ها برابری نسبت به کلیک هایی که بر اساس تبلیغات به دست می آیند دارند.

پنج نتیجه اول جستجوی ارگانیک تقریبا ۷۰٪ کلیکها در گوگل را تشکیل می دهد. بنابراین جای تعجب نیست که چرا رتبه بندی در موتور جستجو و سئو برای پزشکان از اهمیت بالایی برخوردار است.

با سئو سایت پزشکی در صفحه اول نتایج جستجو قرار بگیرید و تعداد بیماران و مراجعه کنندگان احتمالی خود را افزایش دهید. نگران نباشید ، ما به روزترین روش های سئو را برای شما در نظر گرفته ایم.

تبدیل به مرجع برای تخصص خود گردید


موتورهای جستجو کلمات جستجو شده را با بهترین سایت های مرجع و متخصص در مورد موضوع جستجو شده پاسخ می دهند. آیا نباید آن مرجع شما باشید؟ با استفاده از استراتژی های سئو ، می توانید به بالای نتایج جستجو صعود کنید و به عنوان مرجع تخصص خود شناخته شوید.

ایجاد محتوای معتبر و منحصر به فرد ، ارائه اطلاعات آموزشی در سایت شما در مورد پزشکی و ساخت بک لینک از عوامل بسیار مهم هستند.

تولید محتوای با کیفیت که حاوی کلمات کلیدی مورد نظر شما باشد ضروری است. این محتوا باید مخاطب را در مورد خدمات شما آموزش دهد و در نهایت آنها را وادار به اقدام کند.

این اقدامات می تواند شامل تعیین وقت ونوبت ، پر کردن فرم تماس یا مشاوره حضوری و تلفنی باشد. موتورهای جستجو به طور خودکار متوجه می شود شخصی که روی لینک سایت شما کلیک کرده ،در کدام قسمت های سایت شما پرسه زده است.

داشتن کاربرانی که مدت زیادی را در سایت شما سپری می کنند نشان می دهد که سایت شما در واقع مربوط به جستجوی کلمات کلیدی مربوطه است. که این باعث افزایش اعتبار سایت در دید موتورهای جستجو می گردد.

چه کارهایی برای سئو سایت پزشکی انجام می دهیم؟

۱-تحقیق کلمات کلیدی

شروع هر پروژه سئو سایت با تحقیق کلمات کلیدی (Keyword Research) می باشد.شما از این طریق به شناسایی رقیبان اصلی خود و کلماتی که در آن رتبه مطلوب دارند می پردازید.همچنین کلماتی را که مشتریان شما از طریق آن باید به سایت شما مراجعه کنند پیدا می کنید.

ایجاد یک استراتژی تولید محتوا درست برپایه تحقیق کلمات کلیدی از دیگر اقداماتی است که برای سئو سایت پزشکی انجام می گیرد.یعنی تولید محتوایی که علاوه بر دادن اطلاعات سودمند به کاربر، او را به مشتری تبدیل می کند.

ما این کار را با بهترین ابزارهای دنیا مانند SemRush و keywordtool.io انجام می دهیم.

۲-سئو داخلی

پس از انتشار صفحات سایت ،اکنون باید آنها را طوری آرایش کنیم که هم از دید کاربران و هم موتورهای جستجو جذاب به نظر برسند.هر چه سئو داخلی مناسب تری داشته باشید بهتر در نتایج گوگل دیده می شوید.

استفاده بهینه از تگهای h1،h2،h3،عنوان جذاب(Tilte tag)،توضیحات متای مناسب (meta description)،لینک های داخلی مرتبط، بکارگیری درست کلمات کلیدی در متن، لینک های خارجی مرتبط از سایت های معتبر،ساختار درست آدرس سایت،سئو تصاویر،استفاده هوشمندانه از استراکچر دیتا و اسکیما مارک آپ و … از المان های اصلی سئوی داخلی (on page) می باشد.

از بهترین ابزارهای دنیا برای بهینه سازی سئو داخلی yoast seo و rankmath می باشند.

۳-ساخت بک لینک های قدرتمند و آنالیز رقبا

سئو سایت بدون ساخت و ایجاد بک لینک های قدرتمند کامل نخواهد بود.داشتن بک لینک مناسب این سیگنال را به گوگل ارسال می کند که سایت شما از اعتبار کافی برخوردار می باشد.هرچه از سایت های با اعتبار دامنه و اعتبار صفحه بالاتر بک لینک دریافت کنید،سریعتر می توانید رتبه های برتر را احاطه کنید.

ما در این مرحله برای شما بک لینک های قدرتمند می سازیم،رقبای اصلی شما را در هر کلمه کلیدی که در نظر دارید رتبه بگیرید آنالیز می کنیم.سپس از روش های روز دنیا مانند مهندسی معکوس برای غلبه بر رقبا استفاده می کنیم.

همچنین در زمینه رپرتاژ آگهی در سایت های برتر ایران به شما مشاوره می دهیم تا بتوانید با کمترین هزینه و رعایت نکات اصولی سئو بیشترین بازدهی را داشته باشید.

در این مرحله از قدرتمند ترین ابزار ایجاد و آنالیز بک لینک دنیا یعنی Ahrefs استفاده می کنیم.

۴-سئو فنی

سئو فنی شامل پیداکردن و رفع خطاهایی است که مانع از دیده شدن شما توسط گوگل می شود.شما با اصلاح این خطاها و بررسی دوباره سایت خود از تاثیر سئوی فنی (Technical Seo) بر رشد سایتتان شگفت زده می شوید.

فعال سازی پروتکل HTTPS ،اصلاح محتوا تکراری، رفع مشکلات ایندکس سایت ،افزایش سرعت سایت، درست کردن لینک های شکسته و صفحات ۴۰۴ ،ریدایرکتهای صحیح،اصلاح تگ های کنونیکال ، جلوگیری از کانیبالیزه شدن کلمات، ثبت سایت مپ و … از المان های اصلی سئوی فنی می باشد.

در این مرحله از نرم افزار استثنایی و برنده جایزه Screaming Frog برای بررسی دقیق و و رفع ایرادات فنی سایت شما استفاده می کنیم.

۵-سئو محلی

مکان کسب و کار شما را در نقشه گوگل ثبت می کنیم تا بتوانید برای افرادی که از اطراف شهر کسب و کار شما به دنبال خدمات پزشکی هستند در نتایج برتر سئو محلی دیده شوید.بیشترین مراجعه کنندگان شما کسانی هستند که در پیرامون محل کسب و کار شما زندگی می کنند و هر چه بتوانید در سئو محلی رتبه بگیرید مراجعه کنندگان بیشتری خواهید داشت.

چه تعداد از مشتریان از موتور جستجو برای دست یابی به سایت پزشکی استفاده می کنند؟

بر اساس آخرین آمار در سراسر جهان، ۸۲ درصد بیماران پیش از مراجعه به پزشک مشکل خود را به صورت آنلاین جستجو می کنند و بیشتر جستجوها در موتور جستجوی گوگل انجام می شود.

آیا سئو سایت پزشکی می تواند مشتریان سایت ما را افزایش دهد؟

جواب: بله! سئو بهترین و کم هزینه ترین سرمایه گذاری است که می توانید برای افزایش مشتریان خود انجام دهید.ما این کار را برای شما با آخرین متدهای الگوریتم گوگل و رعایت دستورالعمل های آن انجام می دهیم.

چگونه سایت پزشکی خود را به صفحه اول و رتبه های برتر گوگل برسانیم؟

اول از همه داشتن سایتی است که ساختار مناسبی داشته باشد تا موتورهای جستجو به راحتی بتوانند به صفحات آن دسترسی داشته و این صفحات را ایندکس کنند.

دوم محتوایی است که به حل مشکلات و مسائل مخاطبین هدف کمک کرده و دغدغه های آنها را می شناسد.

سوم ایجاد بک لینک های با کیفیت برای محتوایی است که ایجاد کرده ایم.

همه این فاکتورها در کنار داشتن یک سایت سریع که تجربه کاربری مناسبی را برای کاربران فراهم می کند به ما کمک می کند که هرچه سریعتر به رتبه های برتر گوگل دست پیدا کنیم.

چقدر زمان می برد تا رتبه های برتر گوگل را به دست آوریم؟

سایت ها به دودسته تقسیم می شوند.دسته اول سایت هایی هستند که تازه تاسیس شده اند و عمر چندانی ندارند.گوگل به صورت سنتی روی خوشی به این مدل از سایت ها نشان نمی دهد و تمایلی در قرار دادن آنها در صفحات برتر ندارد.پس برای سایت های نوپا زمانی بین دست کم ۳ تا ۶ ماه نیاز است که بتوانند به صفحه اول گوگل و یا رتبه های برتر گوگل دست پیدا کنند.

دسته دوم سایت هایی هستند که مدتی از فعالیت آنها می گذرد و توسط موتورهای جستجو به خوبی شناسایی شده اند.این مدل سایت ها برای اینکه آثار سئو را در کسب و کار خود مشاهده کنند و به رتبه های برتر دست یابند، دست کم بین ۱ تا ۳ ماه زمان نیاز دارند.

اما به صورت کلی عقیده ای که در بین اکثر متخصصین سئو دنیا مطرح است و نمونه های زیادی هم برای مثال موجود است،سئو یک پروسه زمان بر و یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در کسب و کار خود می باشد.

سئو نیاز به صبر ، حوصله ، تلاش بی وقفه و تسلیم نشدن در برابر شرایط حداقل تا یک سال اول دارد که ثمره آن به نتایج شگفت آوری خواهد انجامید.

از چه ابزارهایی برای سئو سایت پزشکی استفاده می کنیم؟

۱-گوگل سرچ کنسول

۲-گوگل آنالیتیکس

۳-گوگل ترندز

۳-SEMrush

۴-Screaming Frog

۵-Ahrefs

۶-یواست سئو (مخصوص سایت های وردپرس)

چگونه موفقیت در سئو سایت را به شما نشان می دهیم؟

۱-افزایش رتبه کلمات کلیدی در نتایج گوگل

۲-افزایش ترافیک ارگانیک ورودی به سایت

۳-افزایش فروش یا تعداد مراجعه کنندگان

تعرفه سئو سایت پزشکی چقدر می باشد؟

دو پلن اصلی برای تعرفه و قیمت سئو سایت پزشکی وجود دارد:

اول پلن ماهیانه که در ازای توافق ماهیانه بر روی مبلغی بسته به سایت شما سئو سایت به صورت ماهیانه برای شما انجام می گیرد.

دوم پلن مبتنی بر کلمات کلیدی که تنها برای کلمات کلیدی که می خواهید به رتبه های برتر بیاورید سئو انجام می گیرد .

سئو در مقایسه با تبلیغات اینترنتی

سئو در مقایسه با اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *